PUKLA PETARDA! Seltik završio posao, Srbina u Izraelu očekuje težak zadatak! (VIDEO)

Pogledajte sve golove na večerašnjim utakmicama Lige šampiona!

Seltik, Foto: EPA/Ole Martin Wold

* Odigrani prvi mečevi druge runde kvalifikacija za Ligu šampiona

* Ubedljiva pobeda Seltika

* Domaćini skoro pa savršeni

Škotski Seltik je već u prvom poluvremenu nokautirao estonski Kalju Nome sa tri gola u roku od devet minuta.

Na kraju je bilo 5:0, uz dva gola Rajana Kristija, za velikana iz Glazgova pa će revanš u Talinu biti samo formalnost.

ON ZNA KAKO JE BITI HEROJ ZVEZDE! Ovako ludačku proslavu gola sigurno niste videli, podigao celu Marakanu na noge! Jedan fudbaler se propisno obrukao! (VIDEO)

Velikan sa Ostrva je ovom pobedom praktično osigurao plasman u narednu rundu takmičenja gde će se sastati sa pobednikom dvomeča Kluž - Makabi Tel Aviv, a taj meč je rešio Omrani u 22. minutu, pa nas čeka neizvestan revanš u Tel Avivu gde će ekipa Vladimira Ivića svakako biti favorit.

VELIKI ZALOG PRED REVANŠ! PAVKOV u finišu meča slomio žilave Fince! Evropska Zvezda je izgledala moćno! (FOTO + VIDEO)

Dandalk je remizirao sa Karabagom 1:1, Azeri su poveli golom Emrelija već u četvrtom minutu,

ali je Hoban u 78. spasio svoj tim poraza.

PORUKA SRBIMA! Transparenti podrške u Beogradu i Bratislavi

Bolji u ovom duelu sastaće se sa boljom ekipom iz duela Sutjeska - APOEL (prva utakmica 0:1)

ZVEZDA MEĐU ZVEZDAMA! Gol Boaćija digao na noge poznate ličnosti u VIP loži, otac i sin su veliki navijači crveno-belih! (FOTO)

Siguran kod kuće bio je i mađarski Ferencvaroš koji je u završnici malo pokvario utisak primivši gol od Valete, pa na Maltu putuje sa 3:1.

Domaćin je poveo u 19. minute preko Dvalija, da bi Lanzafame sa dva pogotka povećao na velikih 3:0.

DOŠAO KAO VELIKO POJAČANJE! Trebao je da bude plejmejker Zvezdine igre ali je razočarao partijama, otišao pred najbitniju utakmicu u sezoni!

Tada se Mađari opuštaju i dozvoljavaju Maltežanima da preko Jurija u 85. minutu postignu gol nade.

BATE Borisov je stekao gol prednosti protiv Rosenborga, ali Norvežani mogu biti zadovoljni urađenim u Belorusiji jer su postigli bitan pogodak (2:1).

PREMOĆNO PREDSTAVLJENJE SRBINA! Ovakav doček nije dobio ni Jović u Realu! Francuzi poželeli dobrodošlicu srpskom napadaču na ćirilici! (FOTO + VIDEO)

Poveli su domaći već u petom minutu meča!

Da bi se najbolje snašao posle izvedenog kornera Konradsen u 25. minutu.