NEVEROVATAN GEST FUDBALERA BOLONJE! Siniši Mihajloviću igrači PEVALI ispod bolničkog prozora posle ISTORIJSKOG preokreta! (VIDEO)

Jasno je da je on za njih daleko više od trenera.

Igrači pevaju Siniši Mihajloviću, Foto: Printscreen Twitter / Alessio De

Bolonja je juče u duelu 3. kola Serie A u velikom preokretu pobedila Brešu sa 4:3 u gostima nakon što je na poluvremenu gubila 3:1.

Njihov trener, Siniša Mihajlović, nije mogao biti na utakmici jer je bio u bolnici na terapiji lečenja od leukemije, ali je igračima u poluvremenu poslao ljutitu videoporuku. Breša je u 48. minuti ostala sa igračem manje, da bi Bolonja u nastavku okrenula i došla do pobede.

"Bio je besan na poluvremenu i poslao nam je poruku. Pokušali smo preneti taj njegov mentalitet kad smo ponovno otišli u igru. Zahvaljujući njegovom stavu odigrali smo ovakvu utakmicu", rekao je Rodrigo Palasio, Bolonjin napadač.

Slavni Portugalac nije mogao da zadrži suze kada je video snimak pokojnog oca! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 16.09.2019. 09:16 Grcajući u suzama jedva je izustio: Odakle vam ovo? Kristijano Ronaldo plače, Foto: twitter.com/GMB Jedan od njaboljih fudbalera sveta Kristijano Ronaldo rasplakao se u emisiji kada su mu pustili snimak pokojnog oca. Portugalac se emotivno slomio kada je ugledao kadrove svog pokojnog oca koji je preminuo pre 14 godina.

Palasio i saigrači su nakon utakmice klupskim autobusom otišli u bolnicu u želji da posete Mihajlovića, ali nisu mogli doći do njega jer je terapija bila u toku. Igrači su našli rešenje pa su došli pod trenerov prozor i pozdravili ga pesmom.

Đorđević:Odlazim, vreme je!