SRBIN POTPUNO POGUBIO KONCE, ZAURLAO NASRED TERENA! Đoković se okrenuo ka svojoj loži, pa osuo brutalne uvrede: "Reci nešto u pi*ku materinu više je*ote! Koji ku*ac tu stojiš tu, je*em te u usta!" (VIDEO)

Novak Đoković je sinoć poražen od Dominijka Tima rezultatom 6:7, 6:3, 7:6, a jedan od momenata koji su obeležili treći set je nesvakidašnja reakcija srpskog tenisera.

Novak Đoković
Novak Đoković, Foto: EPA Will Oliver

Đoković je posle izgubljenog seta očigledno bio nervozan, usledio je novi brejk rivala, a posle jednog osvojenog poena potpuno je izgubio konce.

Pustio je da ga obuzme nezadovoljstvo i gledajući prema svom stručnom štabu je zaurlao:

- Reci nešto u pi*ku materinu, više je*ote! Koji ku*ac tu stojiš, je*em te u usta.

Španac se probudio na korak od ispadanja pa počistio Medvedeva!

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 13.11.2019. 17:59 Rafael Nadal je savladao Danila Medvedeva rezultatom 6:7, (3:7). 6:3, 7:6 (7:4). Rafael Nadal, Foto: EPA Will Oliver Španski teniser izgubio je prvi set u taj-brejku (7:3), ali je uspeo da se vrati sa dva brejka i izjednači rezultat.

Posle reakcije nesvojstvene srpskom teniseru razočarana publika je zvižducima rekla šta misli o ponašanju Đokovića.

Ostaje dilema kome je Đoković uputio uvrede, ali je javnost zbog pogleda ka loži reakciju shvatila kao poruku Ivaniševiću ili Vajdi.

Iako je porazom znatno smanjio šanse da se vrati na prvo mesto ATP liste pre 2020. godine, Đoković je na nesvakidašnji način proveo dan između dva susreta.

Bonus video: Aleksandar Lutovac: Ostvario sam dečački san, možemo još mnogo da postignemo